SON DAKİKA

Bursa Giresun Havadis
reklam

Bulancak Ak Gençlik’den Vefa

Ak Parti Bulancak Gençlik kolları örnek vefa ve kaynaşma buluşması gerçekleştirdi.

Bulancak Ak Gençlik’den Vefa
Bu haber 28 Şubat 2017 - 10:08 'de eklendi ve 304 kez görüntülendi.

AK PARTİ BULANCAK GENÇLİK KOLLARINDAN VEFA ÖRNEĞİ

Ak Parti Bulancak Gençlik kolları örnek vefa ve kaynaşma buluşması gerçekleştirdi.

Toplantıya Ak Parti Bulancak ilçe Başkanı Esat Sakallıoğlu, Ak Parti ilçe Yönetim kurulu, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Meclis üyeleri, Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana Gençlik kolları başkanlığı yapmış ve gençlik kolları yönetimlerinde bulunan davetliler katıldı. Açılış konuşmasını İlçe Başkanı Esat Sakallıoğlu gerçekleştirdi. Konuşmada dünden bugüne herkese teşekkür eden Sakallıoğlu; “Gençler bizim teminatımızdır, dün nasıl çalıştıysak, bugün de aynı cesaret ve öz veriyle çalışacağız.” dedi. Sakallıoğlu gençlere Ben Cumhurbaşkanlığı halk oylaması için “Evet” diyorum, sizlerde evet diyor musunuz? diye sordu, gençlerde “Evet” diyerek cevap verdi. Sakallıoğlu gençlere teşekkür etti. Ardından konuşmalarını yapmak üzere Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar sahneye davet edildi. Başkan Yakar “Cumhurbaşkanlığı Halk oylaması için durmadan çalışmak zorundayız, sizler bu günlere nasıl geldiğimizi çok iyi biliyorsunuz. Daha önce olduğu gibi, Kuruluşundan bugüne Gençlik Kollarında görev yapan her arkadaşımız partimizin bir adım daha ileriye gitmesi için öz veri ve gayretiyle çalışmış ve bundan sonra da çalışacaktır. Gençlerimize bu vefalarından dolayı teşekkür ederim. Geleceğimiz “Evet“ olsun dedi.

KARABULUT “HEDEF BÜYÜKLERİMİZİN YOL GÖSTERMESİ”

AK Parti Bulancak Gençlik Kolları Başkan Ramazan Karabulut yaptığı konuşmada ; “15 Temmuz gecesi korkmadan tankların, F16’ ların karşısında ölümü göze alarak aslan gibi dimdik duran, Hakkın ve halkın gücünden başka irade tanımayıp milletin duasına sığınan, batmış bir ülkeyi ayağa kaldırıp şahlandıran, hor görülen imam hatiplilerin önünü açan, muhtar bile olamaz dedikleri zamanlar da yılmadan milletine güvenen, ,mazlumların umudu, kimi zaman konuşmalarıyla bizleri göz yaşlarına boğan, kimi zaman konuşmalarıyla göğsümüzü kabartan, Yiğit delikanlının, büyük ustanın ,Reisin, Recep Tayyip Erdoğan’ın mesai arkadaşları sevgili ağabeylerim, değerli kardeşlerim, kıymetli zamanını ayırıp davetimize icabet ettiğiniz için bu soğuk kış gününde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli büyüklerim; Sizi seçimlerden sonra Erzurum DGM’de yargılayacağız diye tehdit edenlerden korkmadan bayrağı bu günlere getirmiş kıymetli büyüklerim, emanet ettiğiniz bu bayrak, bu koltuklar Allah’ın izni ile emin ellerdedir. Siz büyüklerimizden gördüğümüz; dava bilinciyle, sahiplenme ruhuyla, bizlerde gelecek nesillere örnek olmaya çalışıyor, bu kutlu davanın sahipsiz kalmaması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizler bu davanın gerçek kahramanlarısınız. Sizler yağmur, çamur demeden teşkilatların en ağır yükünü üstlenen isimsiz kahramanlarısınız. Girdiğiniz tüm seçimlerde aktif rol oynayarak bugünlere gelmemizdeki en büyük etkensiniz. Bugün gelinen noktada, kazanılan başarılarda, elde edilen zaferlerde hiç kimse ama hiç kimse sizin başarınızın önüne geçemez. Değerli büyüklerim; kurulduğu günden bu yana iktidarı kaybetmeyen partimizin, ekonomik ve istikrar olarak çökmüş bir ülkeyi nasıl ayağa kaldırdığına hepimiz şahidiz. Özellikle yaşları daha büyük olan sizler ülkemizin partimizden önceki durumunu daha iyi biliyorsunuz. Devamlı büyüyen ülkemizin, bölgede ve dünyada altın çağını yaşıyoruz. Önümüzde engeller var evet, fakat bu engelleri kaldırmanın da şanı büyüktür. Defalarca kritik seçimlerde istediğini alan partimiz, bu Cumhurbaşkanlığı oylamasında da istediğini sizler sayesinde, Allah’ın izniyle yine alacaktır. Sizlerin genç kardeşlerine aktaracağınız tecrübenizle, yol göstermenizle ve hep birlikte çalışmalarımızla 16 Nisan gecesi Allah’ın izniyle Şükür namazlarını tekrardan kılacağız. “dedi .

Gecenin sonunda Ak Parti Bulancak Gençlik Kolları Kurucu Başkanı Erkan Usta, Hamza Tanrıverdi ve Ali Salih’ e plaketler takdim edildi.

sanalbasin.com üyesidir
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Partnerimiz Jooble |  Giresun ilanları |  Jooble Türkiye
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA