“31 Mart’ta Kazanan Hizmet Siyaseti Olacak “

Açıklamasının devamında, 31 Mart’ın Türkiye ve Giresun için hayırlara vesile olmasını dileyen İl Başkanı Yılmaz; ”31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri Allah nasip ederse önümüzdeki Pazar günü yapılacak. Seçimlerin ülkemiz, milletimiz ve ilimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Giresunlu hemşehrilerimiz bugüne kadar hep yanımızda yer aldı.
Artık 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde elde ettiğimiz zaferleri taçlandıracağımız 31 Mart seçimlerinin arifesindeyiz. İnşallah bu seçimlerde de Giresun’umuzda çok daha büyük bir başarıya imza atacağız.  AK Parti belediyelerinin yaptığı hizmetler ortada.
Biz halkımızı kandırmak için olmayacak şeyleri vaat etmiyoruz. Hiç hayalci olmadık. Hayal de satmıyoruz. Aksine bugüne kadar Giresun’da yapılamaz denilen, hayal olduğu iddia edilen birçok projeyi hayata geçirdik. Gerçek Belediyeciliği biz yaparız. Biz halkımıza güveniyoruz. Bize güvenenleri de hiç mahcup etmedik. Allah’ın izniyle bundan sonra da mahcup etmeyeceğiz.
AK Parti ve Cumhur İttifakı iktidar uğruna bölücülerle iş birliği yapmayanların, vatanın bütünlüğünü milletin birliğini savunanların ittifakıdır. Bu anlamda il merkezimiz başta olmak üzere ilçe ve belde belediyelerimizin tamamını kazanıp, bütün ilimizi Cumhur İttifakımızın renklerine boyamak istiyoruz. Şehrimizin gelişiminin sekteye uğramaması ve yatırımların devamı için Cumhur İttifakı ruhuyla 31 Mart yerel seçimlerinden de hemşehrilerimizin desteğiyle zaferle çıkacağımıza yürekten inanıyorum’’ dedi.