AK PARTİ İLE CHP ARASINDA PROJE DUELLOSU !

Yerel seçimlere sayılı günler kala CHP ile AK Parti arasında başlayan proje tartışmaları iyice alevlendi. CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu’na çağrıda bulunarak”sağdan soldan aşırdığınız projeleri gelin mimarlar odasında oturup konuşalım”dedi.
FINDIK MÜZESİ PROJESİNİ AŞIRMIŞSINIZ
CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Civelekoğlu’na “ O kadar uyarıyoruz aşırmayın, çalmayın diyoruz ancak nafile. Giresun Ticaret Borsası tarafından projelendirilen ancak bürokratik engeller yüzünden yapılamayan Fındık Müzesini yeni proje diye ortaya atmaktan çekinmemişlerdir.
Sayın Civelekoğlu, iktidarınızın 7 senedir 2 dönüm yer bulamadığı Giresun Ticaret Borsası’na ait projeyi aşırıp Vizyon Projemiz diye halka sunmaktan hiç mi utanmıyorsunuz? Başlarda eleştirmiştik ancak artık açıkladığınız her kopya projenizde bir gülme geliyor, keza komik oluyorsunuz. Bu arada projelerimizi hazırlayan bir mimari ekibimiz olmadığını iddia etmiş kuyruklu yalan diye yakıştırma yapmışsınız.
Bizim İnşaat Mühendisi Hüseyin Rüştü Karaibrahim, İnşaat mühendisi Merve Köroğlu, Peyzaj Mimarı Melike Köroğlu, Mimar Ferhat Karademir, Mimar Senih Bayramoğlu, Mimar Furkan Bekiroğlu ve tekniker Abdullah Osmanoğlu başta olmak üzere birçok teknik yardımcıdan oluşan bir ekibimiz mimari projelerimizi hazırlamışlardır. Peki siz projelerinizi hazırlayan mimari ekibinizi paylaşabilir misiniz? “dedi.