AKP Bulancak Belediye Başkan Adayı Guguk Seçim Sürecini Değerlendirdi

Yazılı bir açıklama yapan Guguk, “Son beş senedir sizlerden aldığımız yetki ile başkan yardımcısı olarak size ve ilçemize hizmet etmeye gayret ettik. Son aylarımızı da aday adayı ve aday olarak tamamladık.
Bu süreç içerisinde kırmadan – kırılmadan, yormadan – yorulmadan milletimizin verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye ve partimizi de en iyi şekilde temsil etmeye gayret gösterdik. Yetişemediklerimizden, eksik bıraktıklarımızdan bağışlanmak dileriz.
Bilerek olmasa da fark etmeden kırdıklarımız varsa onlardan da özür dileriz. Hemşehrilerimizin verdiği güç ve yetkiyi ilçemizin hayrına kullanmaktan başka niyet ve arzumuz olmamıştır. Ünvanlarımız ne olursa olsun partimizle beraber olmaya ve aynı istikamette yol yürümeye devam edeceğiz.
Bu süreç içerisinde farkettiğimiz eksiklerimizi düzeltmek kusurlarımızdan ders almak birey olarak ta parti olarak ta boyun borcumuzdur. Seçimi kazanan Necmi Sıbıç başkanı da içtenlikle tebrik ediyorum. Ve başarılı olmasını ilçeme ve insanıma en iyi hizmeti vermesini yürekten diliyorum.
Dün olduğu gibi bugünde milletimizin kararını saygıyla karşılıyor ve son derece kıymetli buluyorum. Bize düşen de milletimizin hakemliğinin gereğini yerine getirmektir.
Bütün bu süreçte desteklerini emeklerini ve hatta umut ve dualarını bizden esirgemeyen teşkilat mensuplarımıza, belediyedeki çalışma arkadaşlarıma, aileme ve kıymetli Bulancaklı hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.