Armelitspor ‘İstikrar’ Dedi

Amatör Lig’den 1. Amatör Lig’e namağlup yükselme başarısını gösteren Armelitspor, bu tarihi başarıyı getiren isimlerden biri olan antrenör Mustafa İnce ile yeniden anlaşma sağladı. Mustafa İnce, Armelitspor’un başarısında büyük pay sahibi olarak görülüyor.
Armelitspor yönetimi, büyük başarıya imza atarak 1. Amatör Lig’e yükselmesinin ardından vefalı bir davranış sergileyerek Mustafa İnce ile yeniden el sıkıştı ve yola devam kararı aldı. Bu anlaşma, kulübün istikrarlı bir şekilde başarıya odaklanmasını ve önümüzdeki sezona güçlü bir şekilde hazırlanmasını hedefliyor.
MUSTAFA İNCE: “TEŞEKKÜRLER ARMELİTSPOR”Armelitspor’la 2024-2025 futbol sezonu için anlaştığını açıklayan antrenör Mustafa İnce “Kulübüm Armelitspor ile 2024-2025 sezonu için yeniden anlaşmış bulunmaktayım. Yeni sezonda yeni hedeflere yelken açmak umuduyla, teşekkürler Armelitspor Kulübü, teşekkürler Armelitspor başkan ve yönetim kurulu, teşekkürler Armelit halkı.” ifadelerini kullandı.
2024-2025 SEZONUNA HAZIRLIKArmelitspor, 2024-2025 sezonuna iddialı bir şekilde hazırlanırken, taraftarlar ve camia da bu yeni dönemde takımlarından büyük başarılar bekliyor.
Mustafa İnce’nin liderliğinde, Armelitspor’un gelecekteki hedeflerine ulaşma yolunda kararlı adımlar atacağına inanılıyor.