Başkan Köse İlk Sözünü Yerine Getiriyor

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, içme suyunda emekliler için yüzde 40, normal haneler için yüzde 20 indirim sözünü meclisin Mayıs ayı oturumuna getireceğini söyledi
Köse,  ziyaret sırasında haber müdürümüze önemli bir açıklamada da bulunarak seçim süreci içerisinde vaad ettiği içme suyunda indirim sözünü de Belediye Meclisinin Mayıs toplantısında gündeme getireceğini açıkladı. Belediye Başkanı Köse seçim çalışmaları sırasında  emeklilere içme suyunda yüzde 40, normal hanelere ise yüzde 20 indirim sözü vermişti.
BORÇ LİSTESİNİ BELEDİYE BİNASINA ASTIRACAĞIMGiresun Belediyesi’nin borçları ile ilgili yapılan çeşitli açıklamalarla ilgili olarak görüşünü sorduğumuz başkan Köse ”Artık onların açıklamaları değil, bizim açıklamalarımız önemli. Herkes kafasına göre bir rakam açıklıyor. Kendi dönemlerinde ne kadar kredi çekmişler onu söylemiyorlar” dedi. Köse, vatandaşlardan belediyenin borçlarının çıkarılıp belediye binasına asılması  yönünde büyük bir talep olduğunu da vurgulayarak”  Giresunlu istiyor, biz de yapacağız.
Arkadaşlar hazırlıyor, belediyenin kimlere ne kadar borcu var bunları tek tek yazdırıp belediye binasının duvarına pankart olarak asacağım” diye konuştu.
ODAYI YENİDEN DÜZENLETTİ, ERDOĞAN IN FOTOĞRAĞINI KALDIRTTIGiresun Belediye Başkanı Fuat Köse, daha önce eski başkan Aytekin Şenlikoğlu döneminde de kullanılan  makam odasını yeniden düzenlettirdi ve makam masasının kerim Aksu dönemindeki yerine koydurttu. Köse’nin  makam  masasının arkasında yalnızca Atatürk’ün fotoğrafının da olduğu görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı ile ilgili sorumuza ise” O bizim Cumhurbaşkanımız odada müsait bir yere koyacağız” dedi.