Başkan Şenlikoğlu “Ramazan’ın Bereketini Birlikte Paylaşıyoruz”

Her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeği önceki akşam Aksu Mahallesi’nde organize edildi.
Yoğun bir katılımın yaşandığı yemekte vatandaşlar, dualar eşliğinde orucunu açmanın mutluluğunu paylaşırken, birbirleriyle de sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştirdiler.
İftar yemeğine katılan vatandaşlar, belediyenin bu tür etkinliklere verdiği önemi ve düzenlenen organizasyondaki titiz çalışmayı takdir ettiklerini dile getirerek, bir araya gelmenin ve kardeşlik duygularını yaşamanın önemine vurgu yaptılar.
Masaları tek tek gezerek vatandaşlarla selamlaşan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeğine bu yıl da yoğun ilginin olduğunu ve bu durumun kendilerini memnun ettiğini söyledi.
Şenlikoğlu: “Ramazan ayı, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı zamanlardan biridir. Biz de belediye olarak bu önemli ayın ruhunu yansıtmak, hemşehrilerimizi bir araya getirmek adına bu iftar yemeklerini düzenliyoruz. Gördüğümüz ilgi bizi son derece mutlu ediyor. İnşallah bu birlik ve beraberlik duyguları, Ramazan ayının sonuna kadar devam eder” dedi.