Başkan Şenlikoğlu’nun Doğu Park Mutluluğu

Proje içeriğinde bulunan yeni çocuk parkı ve oyun grupları, çocukları, gençleri ve aileleri adeta cezbediyor. Çocuklar, hafta sonları ve akşam saatlerinde bu alanda neşe içerisinde doyasıya eğlenmenin keyfini çıkartıyor.
Parkta yer alan birbirinden ilgi çekici oyun grupları, çocukların enerjilerini atmasının yanı sıra sosyal becerilerini geliştirme imkânı da sunuyor.
Aileler şehrin doğu yakasındaki bu yeni yaşam alanını büyük bir memnuniyetle karşılarken, çocuklarının keyifli zaman geçirmesini sağlamak için hafta sonları başta olmak üzere sık sık bu alana geliyor.
ŞENLİKOĞLU “YAPACAĞIZ DEDİK, YAPTIK”Hafta sonu bu alanı ziyaret eden ve yaşanan yoğunluktan son derece mutlu kalan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bu tür alanların çocukların fiziksel ve zihinsel sağlığını destekleyerek, aileler arasında bağları güçlendirdiğini vurguladı.
İkinci dönemde daha fazla benzer alanı oluşturulmasının planlandığının altını çizen Başkan Şenlikoğlu, “Bu yeni yaşam alanları, kentimizin çocukları için güvenli ve eğlenceli bir ortam sunarak toplumun genel refahına katkıda bulunuyor. Çocukların oyun gruplarına bu kadar ilgi göstermesi hem sosyal becerilerini geliştirmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri açısından harika bir durum.
Çocuklarımız Doğu Park alanımızda aileleriyle eğlenerek güzel vakit geçiriyor. Onların mutluluğunu gördükçe yaptığımız işlerden büyük keyif alıyoruz. Şehrimizin her sokağında mutlu çocuk sesleri yükselsin. Onlar bizim çocuklarımız” dedi.