BUFAP Adaylarla Konuşmaya Devam Ediyor

BUFAP(Bulancak Farkındalık Platformu), “BUFAP Adaylarla Konuşuyor” etkinliği kapsamında, daha önce CHP Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç ve AK Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Emrullah Guguk ile bir araya gelen BUFAP bu sefer de İyi Parti Bulancak belediye başkan adayı Sayın Selda Konya ile bir araya geldi.
Gerçekleştirilen toplantıda BUFAP tarafından iletilen talepler adaydan olumlu yanıt alırken, BUFAP özellikle engelli vatandaşlar için talepleri gerçekleşirse Giresun’da bir ilke imza atılmasını sağlayacak.
Gerçekleştirilen toplantılarda her kesimden vatandaşın hayatını kolaylaştıracak talepler sıralayan BUFAP, özellikle engelli vatandaşlarımızın hayatına dokunacak “Engelli plajı” talebi ile iki adaydan da olumlu yanıt aldılar. Bu talep hayata geçirilirse Giresun’da bir ilke imza atılmış olacak.
BUFAP tarafından adaya iletilen talepler şöyle;
Engelli vatandaşlar için engelli hizmet aracı,
Bulancak’ta her kesimden vatandaşın eğlenip, sosyalleşmesini sağlayacak festivallere yer verilmesi,
Yeni yeşil alanların yapılması,
Bulancak’ta yer alan üst geçitlere engelli rampalarının yapılması.
BUFAP tarafından iki adaya da iletilen talepler olumlu yanıt bulurken, verilen sözler ve yapılacak çalışmalar etkinlik tutanağına yazılıp, adaylar tarafından da imzalandı.
Toplantı sonrası BUFAP tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“BUFAP Adaylarla Konuşuyor” etkinliğimiz kapsamında İyi Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Sayın Selda Konya ile bir araya geldik. Öncelikle katılım sağladıkları için İYİ Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Sayın Selda Konya’ya, İyi Parti Giresun İl Başkanı Sayın İnan Taşgöz’e, Bulancak İYİ Parti ilçe başkanı Sayın Adem Türkmen’e ve İyi Parti il-ilçe teşkilatına teşekkür ederiz.
Bizler BUFAP olarak, 2019 yılından itibaren her kesimden vatandaşın, tarafsız ve adil olarak, her sorun ve talebinde ses olmak için bu yolda hareket ediyoruz. Adaylar ile bir araya gelerek de yine her kesimden vatandaşın sesi olmaya gayret ettik. Vatandaşların bize ilettikleri talepleri ve sorunları adaylarımız ile konuştuk. Sıraladığımız talepler içinde olumlu yanıtlar aldık.
Adaylara hemen hemen aynı soruları ve talepleri iletip, vatandaşların hayatını kolaylaştıracak bu talepler için aynı sözleri de almaya gayret ettik. Verilen sözler ve yapılacak çalışmaları da etkinlik tutanağımıza ekledik ve aday tarafından imzalandı.
Ayrıca adaylar ile yapılan görüşmelerimiz video kaydına alınmış olup, BUFAP Youtube kanalımızdan da yayınlanmıştır.”
İYİ Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Selda Konya ise, engelsiz bir Bulancak için ve vatandaşlarımızın taleplerine dikkat eden bir yönetim anlayışı için çalışacaklarını dile getirdiler.
BUFAP tarafından gerçekleştirilen etkinliğe, İyi Parti Bulancak belediye başkan adayı Sayın Selda Konya, İYİ Parti il genel ve ilçe belediye meclisi adayları, İyi Parti Giresun İl Başkanı Sayın İnan Taşgöz, Bulancak İyi Parti ilçe başkanı Sayın Adem Türkmen, BUFAP Gönüllü Başkanı Gökhan Özcan, BUFAP Gönüllü Başkan Yardımcıları Emre Can Kızıltaş, Pınar Özkan, Ebru Nizam, Gönüllü Yöneticiler Salih Gayık, gönüllüler ve İYİ Parti il-ilçe teşkilatı katıldı.