Bulancakspor Kayyuma mı Kalıyor?

1926 Bulancakspor’un seçimli genel kurulu bugün yapılacak.
Genel kurul öncesinde başkanlığa ismi geçen iş insanı Aydın Karataş, yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle adaylıktan vazgeçtiğini açıkladı. Karataş, “Sağlığım el vermiyor” diyerek, Bulancakspor’a başkan olma isteğinden vazgeçtiğini belirtti.
Aydın Karataş, Yeşilgiresun’a yaptığı açıklamada, Ankara’da sağlık kontrollerinden geçtiğini ve doktorunun stresten uzak durması gerektiğini söylediğini ifade etti. Karataş, “Geçtiğimiz hafta Ankara’daydım, sağlık kontrollerim vardı. Doktorum bana stresten uzak durmam gerektiğini ve tedavimin süreceğini iletti. Bu nedenle Bulancakspor’la ilgilenme durumum kalmadı. Bulancakspor’da yıllarca yöneticilik yaptım, sağlığım elverseydi, aday olacaktım ama şu an mümkün değil,” dedi.
ADAY YOK1926 Bulancakspor’un genel kurulunun ilk oturumu 26 Haziran 2024 Çarşamba günü saat 16.00’da yapılması planlanmıştı, ancak çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul 3 Temmuz’a ertelendi. Bugün saat 16.00’da çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak olan genel kurulda, başkanlığa aday bulunmaması taraftarları endişelendiriyor.
KULÜBÜN GELECEĞİ BELİRSİZTaraftarlar, genel kurulda başkan adayı çıkmaması durumunda kulübün kayyuma kalabileceğinden endişe ediyor. 1926 Bulancakspor’un geleceği, yapılacak olan genel kurulda belirlenecek. Kulübün yönetimi ve gelecekteki planları, yeni yönetimin belirlenmesiyle netlik kazanacak.