Espiye’de Gençler İçin İftar Programı Düzenlendi

Fikret BIYIK – İftar öncesi Kur’an okundu dua edildi. Espiye’de gençlerle iftar programında bir araya gelerek Ramazan bereketini paylaşan Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Ergün, gençlerle Ramazan bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.
Gençlerle sohbet eden İl Müdürü Muzaffer Ergün “Ramazan ayının feyzi ile bereketlenen, paylaştıkça çoğalan gönül sofralarında Espiye Gençlik Merkezinde gençlerimiz, personellerimiz ve eğitimcilerimizle birlikte iftarımızı açtık. Ramazan’ın bereketini geçlerle birlikte hissettik. Espiye Gençlik Merkezi’nde düzenlenen iftar programında, gençlerimizle bir araya gelerek sevgi ve dayanışma dolu anlar yaşadık. Rabbim oruçlarımızı, dualarımızı kabul buyursun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.
Espiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü salonunda düzenlenen iftar programına, Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Ergün, Espiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci, Gençlik Merkezi Müdürü Hatice Kahraman, Espiye Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Orhan Cesur, Gençlik Merkezi Manevi Danışmanı İsmail Çağman ile gençler katıldı. Espiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci, iftar programına katılanlara teşekkür etti.