GESOB, CHP Adayı Köse’ye Desteğini Açıkladı

GESOB Başkanı Ali Kara ile Giresun’un tanınmış isimlerinden Hacı Kara’nın da katıldığı iftar programında Hacı  Kara ile GESOB Başkanı Ali Kara, CHP adayı Fuat Köse’ye desteklediklerini açıkladılar. İftar programında konuşan Hacı Kara;” Bizim kimseyle kesilecek göbek bağımız yok, biz fakir fukaranın hakları için buradayız.  Dürüst, samimi, yürekli bir lider olan Fuat Köse’nin yanındayız. Fuat Köse kazanacak, şehrimiz kazanacak. Adayımız Fuat Köse’’ dedi.
İl Başkanı Gökhan Şenyürek ile birlikte konuk olduğu iftar programında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse; ‘’Hep birlikte kazanıyoruz. El ele kol kola kazanıyoruz. Giresun için kazanıyoruz. Çocuklarımızın geleceği için kazanıyoruz. Şehrimizin gelişimi için kazanıyoruz. Birlik beraberlik içerisinde şehrimizi yönetmek için kazanıyoruz. Sevgi ve barış için kazanıyoruz. Benim için kimin hangi partili olduğunun önemi yok, Giresunlu olsun topraktan olsun. Kimseyi kimseden ayrıştırmadan kardeşlik içerisinde geliyoruz. Salonlara sığmayan bu kalabalığa teşekkür ediyorum’’ dedi.
ALİ KARA VE ESNAF ODALARI’DA TAM KADRO KATILDIGiresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı(GESOB) Ali Kara ve yönetim kurulu üyeleri iftar programına tam kadro katılırken, esnaf odalarına bağlı oda başkanları ve yöneticiler programa yoğun ilgi gösterdi. İftar programının ardından Köse ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunan oda temsilcileri, çözüm odaklı projeler için Köse’den söz aldı. (HM)