Giresunspor’da Taraftarlar Kongre İstiyor!

Trendyol 1.Lig’e veda etmeye hazırlanan Bitexen Giresunspor üst üste ikinci sezon da küme düşmenin üzüntüsünü yaşayacak.
Giresunspor camiasının nadir gördüğü bu durum karşısında futbolseverler adeta kahrolurken, Giresunspor’un bu kadar sahipsiz bırakılmasına isyan ettiler.
TARAFTAR KAHROLDUSosyal medya hesabını mesaj yağmuruna tutan Giresunsporlular, il içinde ve dışında bir sürü işadamımız olmasına rağmen Giresunspor’a neden sırt dönüldüğüne anlam veremediklerine dikkat çektiler.
Süper Ligde bitime 13 maç varken başkanlık koltuğuna oturan Nahid Yamak, sezon sonunda yeşil-beyazlı ekibimizin 1.Lig’e düşmesine engel olamazken, 2023-2024 futbol sezonunda da 1.Lig’e düşmesini adeta seyrediyor.
TARAFTAR SEÇİM ŞART DİYORGiresunspor’un mevcut yönetiminin kulübün hiçbir sorununun çözememesinin yanı sıra, eldeki futbolcuları da takımda tutamayıp, üzerine Çekdar’ı satması büyük tepki almıştı.
Yamak yönetiminin misyonunu doldurduğuna inanan Giresunsporlu taraftarlar kongre bekliyor. Yeni bir başkan ve maddi açıdan güçlü, kriz çözebilecek, vizyon sahibi bir ismin başkanlık koltuğuna oturmasını istiyorlar.