Görele’de ‘Minik Eller 23 Nisan’ Etkinliği Düzenlenecek

Bugün saat 16.00’da Görele 13 Şubat Spor Salonu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde hentbol ile tanışan 2015-2016 doğumlu 23 kişilik takım aralarında maç yapacak.
Düzenlenecek olan etkinlik hakkında sitemize açıklama yapan Görele Belediyesi alt yapı sorumlusu Nurdan Geçgel; “Avrupa Hentbol Federasyonu ile imzalanan Türkiye Hentbol
Federasyonu Master Planı çerçevesinde küçük çocukların hentbol ile tanışmalarını sağlamak amacıyla yürütülen projeyle ilgili Ekim ayından itibaren kız çocuklarımızla çalışıyoruz. 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde onlara heyecan katmak için maçlar yapacağız. Tribünde yer alacak seyircilerle birlikte maç heyecanını yaşama fırsatı bulacaklar.
Bu etkinlik, minik sporcularımızın maç oynama tecrübesi kazanmaları için de güzel bir fırsat. Amacımız hem spor yapmak hem de minik kızlarımızla eğlenceli bir vakit geçirmek. Başta tüm Göreleli ve Giresunlu sporseverleri minik kızlarımızın bu mutluluklarına ortak olmak için bu eğlenceli etkinliğe katılmaya ve minik kızlarımızın heyecanına ortak olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.