GRÜ’de “Çocuklar ve Topluluklar İçin Felsefe” Konulu Konferans Düzenleniyor

Çocuk Gelişimi Topluluğu, çocuklar ve toplulukların gelişimine katkıda bulunmak amacıyla önemli bir etkinliğe imza atıyor. “Çocuklar ve Topluluklar İçin Felsefe” başlıklı konferans, Fen Edebiyat Fakültesi Mevlana Celaleddin-i Rumi Amfisinde düzenlenecek.
Konferans, bugün 13.00-14.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve Eğitim Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Fatma Hürrem Süney konuşmacı olarak katılım sağlayacak.
Konferans, çocuk gelişimi ve eğitimi alanında felsefi yaklaşımların önemine odaklanacak. Katılımcılar, çocukların ve toplulukların eğitimine felsefe aracılığıyla nasıl yeni perspektifler kazandırılabileceği hakkında bilgi edinecekler. Dr. Öğr. Üyesi Fatma Hürrem Süney’in deneyimleri ve bilgi birikimi, konunun derinlemesine anlaşılmasına yardımcı olacak.

Çocuk Gelişimi Topluluğu, çocuklar ve toplulukların felsefi düşünce ile gelişimine katkı sunmayı hedefliyor.Bu konferans, eğitimciler, öğrenciler ve çocuk gelişimiyle ilgilenen herkes için değerli bilgiler sunacak ve çocuk eğitimine felsefenin entegrasyonu konusunda yeni bakış açıları sağlayacak.