Her Şey Bu Maça Bağlı !

BAL Ligi 10.Grup’ta bu hafta sonunu bay geçecek olan 1926 Bulancakspor’un gözü Görelespor-Çayelispor maçında olacak.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 10. Grup’ta bu hafta sonunu bay geçecek olan 1926 Bulancakspor, 3. Lig’e yükselme umutlarını diri tutmak için Görelespor-Çayelispor maçının sonucunu merakla bekliyor.
Kırmızı-beyazlılar, Çayelispor’un 5 puan gerisinde ikinci sırada yer alıyor. Bu hafta sonu bay geçecek olan Bulancakspor, 3.Lig’e yükselme şansını korumak için rakibinin puan kaybetmesini umut ediyor.
Görelespor’un ligde kalabilmesi için ise Bulancakspor’un 3. Lige yükselmesi şart. Bu nedenle, Görelespor’un Çayelispor’u yenmesi Bulancakspor için de önem taşıyor.
ÇAYELİSPOR’UN DURUMUÇayelispor, şu anda 5 puan geride ikinci sırada bulunuyor. 1926 Bulancakspor rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyerek şampiyonluk umutlarını sürdürmek istiyorlar. Ancak, bu durum Görelespor’un ligde kalması için de kritik bir önem taşıyor.
GÖRELESPOR’UN HEDEFİGörelespor, kendi kaderini belirleme fırsatı yakalıyor. Eğer Çayelispor’u mağlup ederlerse, ligde kalma umutları son 3 haftaya taşınacak. Bu maç, Görelespor için son derece önemli.
Çayelispor’dan 5 puan geride ikinci sırada bulunan kırmızı-beyazlılar, rakibinin puan kaybetmesini bekleyecek. Görelespor’un ligde kalması için Bulancakspor’un 3.Lige yükselmesi şart.
Bir bakıma Görelespor da kendi göbeğini kendi kesecek. Görelespor, Çayelispor’u yenerse, tüm umutlar son 3 haftaya taşınacak.
BULANCAKSPOR’UN SON 4 MAÇI: (BAY), RİZE ÖZEL İDARESPOR (İ), BAYBURT BLD. (D), KARS 36 SPOR (İ)
ÇAYELİSPOR’UN SON 4 MAÇI: GÖRELESPOR (D), (BAY), SERHAT ARDAHANSPOR (İ), ARHAVİ 08SPOR (D)