“İşimiz Gücümüz Bulancak” Dedi, Kolları Sıvadı!

2019’daki seçimi 95 oy farkla kaybeden CHP’nin Bulancak Belediye Başkan adayı Necmi Sıbıç, açıkladığı vatandaş odaklı projelerle dikkat çekiyor
Giresun merkezin dışında yerel seçimlerin sonucu şimdiden kestirilemeyen ve büyük bir yarışa sahne olması beklenen Giresun’un en büyük ilçesi Bulancak’ta da  adayların seçim yarışı tüm hızıyla sürüyor.
AK Parti adayı Emrullah Guguk’la, CHP adayı Necmi Sıbıç arasında geçmesi beklenen yarışta CHP adayı Necmi Sıbıç, açıkladığı vatandaş odaklı projelerle dikkat çekiyor. 2019 yılında yapılan yerel seçimde AK Parti adayı karşısında seçimi 95 oy farkı ile kaybeden Necmi Sıbıç, bu kez seçimi kazanacağını söylüyor.
SIBIÇ VATANDAŞA NE VAAD EDİYORCHP Belediye Başkan adayı Necmi Sıbıç, seçimi kazanmaları halinde Bulancak’ta ihtiyaç sahibi vatandaşlara yıllık 12 bin TL gıda desteği, ihtiyaç sahibi emeklilere kira desteği ,yapacaklarını ayrıca suda yüzde 50 indirim gerçekleştireceklerini vaad etti.
CHP Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç “Bulancak’ı bilim, araştırma ve inovasyon alanlarında Türkiye’nin öncü ilçelerinden biri yapacağım” dedi.  
“Bulancak’ı Geleceğe Taşıyoruz” projesi kapsamında, seçimin hemen ardından ilk altı ay içinde başlayacak bir dizi yenilikçi adım atmaya hazırlanan Necmi Sıbıç; “Bu projeler; uluslararası standartlarda araştırma laboratuvarlarının kurulması, üniversiteler ile sanayi kuruluşları arasında işbirliklerinin geliştirilmesi ve yenilikçi teknoloji projelerine aktif destek gibi önemli gelişmeleri içeriyor” diye konuştu.
Necmi Sıbıç hayata geçireceği hizmete ilişkin şu bilgileri verdi:
Bilimsel Araştırma ve Laboratuvarlar, Üniversite ve Sanayi İşbirlikleri: Yenilikçi Teknoloji Geliştirme Projeleri: Bilim ve Teknoloji Eğitimi ve Sergileri: Necmi Sıbıç “Gençlerimiz için yeterince iş imkanı bulamayabilirim ama gençlerimize iş kuracak imkanları oluşturacağım” dedi ve söz verdi;  “Bulancak Türkiye’nin yazılım üssü olacak”