Köse “Giresun İçin Kolları Sıvadık”

Köse, göreve başlama yazısını imzaladıktan sonra belediyenin balkonuna çıkarak burada alanda toplanan kalabalığa seslendi. Eşi Funda Köse, CHP Milletvekili Elvan Işık Gezmiş ve CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş ile balkona çıkan Belediye Başkanı Fuat Köse, ceketini çıkarıp gömleğinin kollarını sıvadıktan sonra Giresunlulara seslendi.
Köse ”Sevgili Giresunlular, sizlerle beraber çıktığımız yolu zaferle bitirdik ve şimdi görevimizin başındayız. Sizleri temsilen elimizden gelenin en iyisini yapmak için koltuğumuza oturduk, makamımıza geldik, makamımızın kapısını açtık ve söz verdiğimiz gibi kapısını çıkardık” dedi.
Köse, aday tanıtım toplantısında söylediği “daha ceketimizi çıkarıp kolları sıvamadık” sözlerini gerçekleştirerek balkon konuşmasında ceketini çıkarıp kollarını sıvadı.
Ayrıca Köse “Bizimle birlikte yürüyen, yürümeyen herkese teşekkür ediyorum. Bizleri buralara layık gören herkese çok teşekkür ederim. Ben sizlere yakışır olacağım, yaraşır olacağım, sizleri hep onore edeceğim. Hiçbir zaman gözünüz arkada kalmasın, bir kuruşunuzun hesabını bu kardeşiniz soracak, hiçbir şeyden endişeniz olmasın. Seçim bitti, o kargaşa ortadan kalktı, birlikteyiz, hep beraberiz, ayrıştırma yok, kutuplaştırma yok. Biz herkesin başkanı olacağız dedik, herkesin başkanıyım, herkesin adayıyım, birlikte çalıştık, birlikte kazandık, birlikte de yöneteceğiz” şeklinde konuştu.