Köse İlk Protokolünü Mühendisler ile İmzaladı! Belediye %10’luk Gelir Elde Etti!

Giresun Makina Mühendisleri Odası ile Belediye arasında, şehirdeki asansörlerin kontrolleri için protokol imzalandı.
Özel bir şirket ile yapılan anlaşmanın tarihinin dolması ile Makina Mühendisleri Odası Giresun Şubesi Kurucu Başkanı Muammer Usta’nın süreci takibi ve aracılığı sonucu Giresun Mühendisler Odası ile anlaşmaya varıldı.
Protokol, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse ve Makina Mühendisleri Odası Giresun Şubesi Başkanı Alper Tunga Karaman tarafından imzalandı. 
Anlaşma 4 yıllığına imzalanırken, taban fiyat üzerinde anlaşmaya varılarak yapıldı. Bu ayın 15’inde Makina Mühendisleri Odası kontrollere başlayacak.
Oda için bir gelir kaynağı olacak olan anlaşma ile de belediyenin de kasasına, odanın kazancından ayrılacak olan %10’luk bir pay girmiş olacak.
İmza törenine, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Giresun Makina Mühendisleri Odası Başkanı Alper Tunga Karaman dışında Oda yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Makina Mühendisleri Odası Başkanı Ufuk Bulut ve beraberinde bir heyet, Giresun Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof.Dr. Hakan Adatepe ve üniversite öğretim görevlileri katıldı.