Köse’nin Yeni Ekibi İşe Hızlı Başladı

Su kanal İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler şebekelerde meydana gelen arızalara anında müdehale ederlerken, yağmur suyu drenaj sistemleri de ihtiyaca göre güçlendiriliyor. Fen İşleri ile Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler ise üstyapı çalışmalarında
yolların bakımı ve düzenlenmesi, kaldırımların yenilenmesi ve peyzaj çalışmaları gibi çalışmalar yürütüyor.
Ekipler, şehrin estetik görünümünü koruyarak vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasını hedefliyor.
Bu kapsamda; Teyyaredüzü Mahallesi Karabekir Sokak’ta çakıllama çalışması, Debboy Mevkiinde karo taş tamiratı, Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi’nde kaldırım yapımı, Fevziçakmak Mahallesi Gökçe Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Pazar Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Konakyanı Mevkiindeki su terfi merkezinde onarım çalışması yürütülüyor.
Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Şehrimizin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitesini artırmak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için ekiplerimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Hedefimiz, Giresun’u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek ve vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır” şeklinde konuştu.