Şebinkarahisar’da Veda Yemeği Düzenlendi

Şebinkarahisar’da Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Reisi Ali Öztürk için veda yemeği düzenlendi.
Öztürk’ün Iğdır Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına tayini nedeniyle düzenlenen yemeğe; Şebinkarahisar Kaymakamı Yasin Ardıç, Belediye Başkanı Ömer Şentürk, Cumhuriyet Başsavcısı Cihat Pala, Şebinkarahisar Adliyesi savcı ve hakimleri ile adliye çalışanları katıldı.
Hediyeler ve TeşekkürlerBelediye Başkanı Ömer Şentürk, veda yemeğinde Ağır Ceza Reisi Ali Öztürk ve eşine hediyelerini takdim etti. Başkan Şentürk, Öztürk’e Şebinkarahisar’da yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarı dileklerini iletti.
“Ali Öztürk ve eşine, ilçemize yapmış oldukları değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.”Veda Yemeğinin ÖnemiVeda yemeği, Şebinkarahisar’ın önde gelen isimlerinin bir araya gelerek Ali Öztürk’e veda etmesi ve ona olan teşekkürlerini iletmesi açısından büyük önem taşıyordu. Katılımcılar, Öztürk’ün ilçeye olan katkılarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.
Yeni Görev HedefiAli Öztürk, Şebinkarahisar’daki görev süresi boyunca gerçekleştirdiği çalışmalar ve ilçeye kattığı değerlerle anılacak. Iğdır Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı görevine başlayacak olan Öztürk, yeni görev yerinde de başarılı çalışmalara imza atmayı hedefliyor.