Seçim Öncesi İki Adaydan Gövde Gösterisi

Gerçekleştirilen yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifakı Belediye Başkan  adayı Aytekin şenlikoğlu ile CHp adayı Fuat  Köse tarafından gerçekleştirilen seçim yürüyüşüne binlerce vatandaş katıldı. Yeniyol mevkiinden başlayan her iki yürüyüş te Atatürk meydanında sona erdi.
FUAT KÖSE BİNLERCE KİŞİ ARKASINDA YÜRÜDÜCumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse yarın yapılacak olan yerel seçimler öncesi adeta gövde gösterisi yaptı.
Çotanak İlkokulu’nun önünden binlerce kişiyle Atatürk Meydan’ına yürüyen Köse artık Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmak için saat sayıyor.
Binlerce kişinin yoğun desteğini arkasına alan Köse net konuştu; ‘’Hepinizi yarın akşam Atatürk Meydanı’na bekliyorum. Giresun kararını değişimden yana vermiştir. Birlik beraberlik içerisinde Giresun’u hak ettiği noktaya taşıyacağız. Giresun’u bu baskıcı yönetimden kurtaracağız’’ dedi.
Köse ile birlikte sahneye çıkan önceki dönem Belediye Başkanı Kerim Aksu; ‘’Hep birlikte kazanıyoruz. El ele yürek yüreğe kazanıyoruz. Yarın Giresun’da halkın iktidarı göreve gelecek. Ve Fuat başkanımızla yepyeni bir dönemde şehrimizin gelişimine katkı sunacağız’’ dedi.
ŞENLİKOĞLU “KOL KOLA BAŞARDIK, YİNE BAŞARACAĞIZ”Giresun Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu bugün düzenlenen ‘Büyük Giresun Yürüyüşü’ nde gövde gösterisi yaptı.
Yürüyüşle ilgili yapılan değerlendirmede,” Yeniyol Mevkii Çotanak İlkokulu önünden başlayan ve coşkulu bir şekilde meydana kadar yürüyen yoğun kalabalık Başkan Şenlikoğlu’na tam destek verdi.
Bulancak Durağı mevkiinde coşkulu kalabalığa seslenen Şenlikoğlu’nun konuşması adeta miting havasında dönüştü.” denildi.  Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu,halka hitaben yaptığı konuşmada, “Meydanlar, sokaklar bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı.Bugün ayrı bir güzelsin Giresun.Yediden yetmişe, gönlü güzel hemşehrilerimizle Büyük Giresun Yürüyüşümüzde kol kola girdik.Ne durduk, ne yorulduk.İnançla, azimle şehrimizi daha güzel yarınlara hazırlamak için yeniden kollarımızı sıvadık.Omuz omuza başardık, yine birlikte başaracağız.Teşekkürler benim güzel memleketim” ifadelerini kullandı.