Şenlikoğlu ”5 Yıllık Görev Süremizde Başarılı Çalışmalara İmza Attık”

Başkan Şenlikoğlu’nun son durağı, Hacı Hüseyin Mahallesi Atatürk Bulvarı ve Gemilerçekeği Mahallesi Sagae Caddesi’nde yer alan esnaflar oldu.
Bölgedeki esnafları tek tek ziyaret ederek “Hayırlı işler ve bol kazançlar” dileyen, hal ve hatırlarını sorup talep ve önerilerini dinleyen, belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Şenlikoğlu, “2019 seçimleri öncesinde verdiğimiz taahhütleri yerine getirdiğimiz için alnımız ak, başımız dik bir şekilde göğsümüzü gererek geziyoruz.
Bir yandan esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini alırken, bir yandan da yaptığımız hizmetleri en ince detayına kadar halkımıza anlatıyoruz. İlk dönemimizde hayata geçirdiğimiz projelerimizi ve ikinci dönemdeki hedeflerimizi vatandaşlarımıza anlatıyoruz.
Bizlere gösterilen ilgiden de anlıyoruz ki 5 yıllık süre içerisinde başarılı çalışmalar yürüterek, gönüllere girmişiz. İkinci dönemimizde de hep beraber el ele vererek bu güzel şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Gerçekleştirilen ziyaretten ve yapılan hizmetlerden duydukları mutluluğu ifade eden esnaflar, Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür ederek, başarılarının devamı dileğinde bulundular.