Şok İddaa! “Şenlikoğlu, Çek Defterini Eline Almış Milyonlarca Liralık Çek Kesiyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse Giresun kamuoyunda son günlerde konuşulan belediyenin borcuna karşılık kestiği çekler hakkında açıklama yaptı.
Seçime çok kısa bir süre kaldığını hatırlatan Fuat Köse ‘’Aytekin Şenlikoğlu bizlere olan büyük desteği görüp, seçimi kaybedeceğini anlayınca hatalar yapmaya başladı. Çek defterini eline aldı şu anda milyonlarca liralık çek dağıtıyor. Seçim tarihine çok kısa bir süre kalmışken Giresun Belediyesi’nin geleceğini ipotek altına almaya çalışıyor.
Kendisi zaten seçim kazanmaktan vazgeçmiş, biz göreve gelince zora düşmemiz için önümüze kısa vadeli çekleri koyuyor. Bu çeklerin hangi hizmetler ve yapılan işler için kesildiğini Giresun halkı merak ediyor. Hiç merak etmesin biz bu çekleri de ödeyeceğiz. Giresun Belediyesi’ni sürüklediği borç batağından da çıkaracağız. İsraf döneminden, kendi üreten belediye konumuna geçeceğiz’’ dedi.
SEÇİM YATIRIMI İÇİN İŞ SÖZÜ VERİYORCumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, Şenlikoğlu’nun kendi yaptırdığı ankette bile geride olduğunu bildiği için sırf seçimi kazanmak hayali ile iş sözü verdiğini söyledi.
Köse; ‘’Giresun Belediyesi’nde seçim sürecinde kaç personel seçim yatırımı olarak işe alınmıştır. Bunu kamuoyu merak ediyor. Seçimi kazanmak için birçok yola başvuran Şenlikoğlu herkese iş vaat ediyor. Keşke bu gösterdiği üstün gayreti 5 yıldır şehrimize hizmet etmek için harcasaydı.
Buradan kendisine bir öneride bulunuyorum. 5 yıldır Giresun’un hayalleri ile oynadınız. İş için çalmadık kapı bırakmayan gençlerimizin hayalleri ile oynamayın. Giresun’da ki işsizlik problemini Giresun Belediyesi’ne işçi alarak değil, iktidar partisisiniz yeni istihdam alanları açarak, fabrikalar kurarak önleyebilirsiniz’’ dedi.