Turgut Aslan Yaraman Portekiz Yolcusu

Giresun Şahinspor Kulübü sporcusu Turgut Aslan Yaraman, 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Portekiz’in Madeira Adasında Olimpik Yüzme Kompleksi’nde yapılacak olan Para Yüzme Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.
YARAMAN’IN HEDEFLERİ VE HAZIRLIKLARITurgut Aslan Yaraman, Avrupa’nın en prestijli yüzme etkinliklerinden biri olan Para Yüzme Avrupa Şampiyonası’na hazırlanmak için titizlikle çalıştı. Giresun Şahinspor’un desteğiyle antrenmanlarını sıkı bir şekilde sürdüren Yaraman, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için kararlı bir şekilde ilerliyor.
TÜRKİYE’YE ONUR KAZANDIRACAK BİR TEMSİLCİTurgut Aslan Yaraman’ın Avrupa Para Yüzme Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmesi, Türk spor camiası için büyük bir gurur kaynağı olacak. Yaraman’ın başarısı, Türkiye’nin uluslararası alanda yüzme alanında ne kadar güçlü bir potansiyele sahip olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.
BAŞARILAR DİLERİZMilli Takımımız kadrosunda yer alan yüzücümüz Turgut Aslan Yaraman Şampiyonada, 50m, 100m ve 400m serbest, 50m kelebek ve 100m sırtüstü stilde Avrupa Şampiyonluğu için yarışacak.
Sporcumuza ve Antrenörü Ali Şahin’e 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Portekiz’in Madeira Adasında Olimpik Yüzme Kompleksi’nde yapılacak olan Para Yüzme Avrupa Şampiyonası’nda başarılar dileriz.