Vali Serdengeçti, İftar Buluşmalarına Devam Ediyor

Giresun’un farklı kesimlerinden önemli isimleri bir araya getiren Espiye L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki iftar programı, Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’nin liderliğinde gerçekleşti. Program, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu yansıtan özel bir etkinlik olarak öne çıktı.
İftar programına, Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz, Adalet Komisyonu Başkanı Adem Karataş, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Vali Yardımcıları Mehmet Fikret Çavuş ve Dr. Davut Sinanoğlu, Espiye Kaymakamı Taner Tengir, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Bulancak Cumhuriyet Başsavıcısı Emre Us ve diğer adli ve idari erkân ile infaz koruma personelleri katıldı.
İftar öncesi ve yemeği sırasında Vali Serdengeçti, infaz koruma personelleriyle samimi sohbetler gerçekleştirdi. Toplumun güvenliği ve düzeni için gösterdikleri çaba ve özverinin önemini vurgulayarak, çalışmaları için teşekkür etti.
Espiye İlçe Müftüsü Osman Gülbe’nin yaptığı duaların ardından iftar yapıldı. Vali Serdengeçti, iftar sonrası yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin öneminden ve Ramazan ayının bereketini adli ve idari erkân ile paylaşmanın verdiği memnuniyetten bahsetti.