Vefat İlanları 06.07.2024 Cumartesi

Kümbet Köyü Çiftçioğulları’ndan Mehmet, Mustafa, Menderes ve Güllü Çiftçi’nin Babaları; Saliha Çoruh, Hatice ve Gülizar Aydın, Asya Ayaz, Emine Yaman’ın Babaları TOMAK ÇİFTÇİ Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Kümbet Köyü Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Merkez Kemaliye Köyü Ayınca Mahallesi’nden Merhum Hüseyin Tozlu’nun Eşi; Ali Şükrü, Osman, Emin, Emine ve Emriye’nin Anneleri ZEYNEP TOZLU Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Kemaliye Köyü Camii’nde Öğle Namazını Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Zekeriya ve Zeynep Uzuner’in Kızı, Rasim Şenyuva’nın Eşi YUDAGÜL ŞENYUVA Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Çınarlar Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yeni Mezarlıkta Toprağa Verilecektir.

Dereli İlçesi Yaylacık Köyün Öksüzoğulları’ndan Merhum Ali Osman Angun’un Oğlu, Fırıncı Dursun HÜSEYİN ANGUN Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Dereli İlçesi Fiskobirlik Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.