Vefat İlanları 10.07.2024 Çarşamba

Rasim Kirazoğlu’nun Oğlu YAKUP SAYDERE Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Camiili Köyü Yılancıoğlu Mah. Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Keşap Çakırlı Köyü’nden Musa ve Elmas Özdaş’ın Oğlu AHMET ÖZDAŞ Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Namazını Müteakip Keşap Merkez Yeni Camii’de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çakırlı Köyü Aile Mezarlığına Defnedilecektir.

Dereli Akkaya Köyü’nden Süleyman Tali’nin Oğlu ABDULLAH TALİ Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Akkaya Köyünde Toprağa Verilecektir.

Merkez Güney Köyü’nden Merhum Mehmet ve Merhume Gülhanımın Oğulları İBRAHİM KARAİBRAHİMOĞLU Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Saat 10:00’da Sokakbaşı Mevkindeki Evinden Alındıktan Sonra Merkez Akçalı Köyündeki Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 

Yaslıbahçe Köyü’nden Tataroğulları’ndan Merhum Hacı Mehmet Tatar’ın Oğlu, Merhume Nigar Tatar’ın Eşi; Reyhan, Beyhan ve Muhammet Tatar’ın Babaları ALAHATTİN TATAR Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Orta Camii’de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yaslıbahçe Köyü Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Bulancak Eşrafından, Almanya’dan Emekli Merhum Ali ve Merhume Ayşe Tüysüz’ün Oğlu, Gülbeyaz Tüysüzün Eşi; İpek, Ümit, Nilay ve Nilgün Tüysüz’ün Babaları; Okay, Kenan, Hasibe ve Hayriye’nin Abisi, Züfer Başoğlu, Yılmaz Zafer Güler ve Seçil Tomak Tüysüz’ün Kayınpederi OKTAY TÜYSÜZ Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Orta Cami De Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Eski Belediye Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şeyhli Mahallesi’nden, Şıhoğulları’ndan Merhum Bekçi Abdullah Turan’ın Eşi; Ali, Mustafa, Selim, Celal ve Duray Turan’ın Anneleri HACI HATUN TURAN Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakiben Şeyhli Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Yıldız Köyü’nden Zeynel Oğullarından Merhum Ahmet Günen’nin  Oğlu; Merhum Hüseyin Günendi, Ali Osman, Erdal, Ahmet Günendi ve Nejla Kırca’nın Kardeşleri; Serdar, Hayriye ve Mahmut Günendi’nin  Babaları NECMİ GÜNENDİ Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakiben Yıldız Köyü Camisinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yıldız Köyü Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.