Vefat İlanları 21.04.2024 Pazar

Sultaniye Köyü’nden Merhum Gorucu Fatma Durmuşoğlu’nun Oğlu, Sabri Yazar’ın Torunu, Songül Yazar’ın Eşi; Fatma, Hüseyin, Melih ve Muhammed Ensar’ın Babaları SALİH YAZAR Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Saat 10:00’da Çıtlakkale Mahallesi Petek Sitesindeki Evinin Önünden Helallik Alındıktan Sonra Sultaniye Köyündeki Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

İnişdibi Köyün’den Çığdibi Mahallesi’nden Seyitoğulları’ndan; Aytekin, Niyazi, Çetin, Muhammet ve Mustafa Akkaya’nın Anneleri, Kamyoncu Davut Akkaya’nın Eşi HACER AKKAYA Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Çıtlakkale Mahallesi Fatih Camii’nde Öğle Namazını Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra İnişdibi Köyü Çığdibi Mahallesinde Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Dereli İlçesi Meşeliyatak Köyü’nden Hüseyin ve Emine Türk’ün Oğlu, Emekli Öğretmen Yurdagül Türk’ün Eşi, Fatma Türk ve Ayşe Bayram’ın Kardeşi; Ali, Hurşit ve Mustafa Türk’ün Ağabeyleri, Yeliz ve Uğur Türk’ün Babaları, Emekli Öğretmen Şaban Karakaya’nın Bacanağı HASAN TÜRK Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Çınarlar Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Birlik Evleri C Blokta Saat 10:00’da Helallik Alındıktan Sonra Derli Meşeliyatak Köyü’nde, Öğle Namazını Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.