Vefat İlanları 26.03.2024 Salı

Bulancak Yalı Köyü’nden Çecelioğulları’ndan Merhum Hacı Ahmet ve Hayriye Çeceli’nin Oğlu Ayten Çelik’in Eşi İSA ÇECELİ Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Yalı Köy Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Merkez İncegeriş Köyü’nden Küperoğulları’ndan HACI MACİT YÜKSEK Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün İncegeriş Köyü Taşhan Camii’nde Öğle Namazını Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Ardahanoğulları’ndan Osman Zeki Ardahanoğlu’nun Kızı Sedat Sevgen’in Eşi MEYSE SEVGEN Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün İlkindi Namazını Müteakip Yeni Mezarlık Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Piraziz Çağlandere Köyü’nden Veyisoğulları’ndan, Selim Oğlu, Emine Yiğit’in Eşi, Abdullah, Eyüp ve Zeynep’in Babaları, Sanayi Mahallesi Eski Muhtarı Emekli Polis Memuru İshak Yiğitîn Ağabeyi, Espiye Sosyal Hizmetler Müdürü Mensur Yiğit’in Amcası, Bulancak Sosyal Hizmetler Öğretmeni Mücahit Bereket’in Dayısı HALİS YİĞİT Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Sarayburnu Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çağlandere Köyü Aile Kabristanlığıda Toprağa Verilecektir.

Hisarkaya Köyü’nden Emiroğulları’ndan, Merhum Hüseyin Demir ve Emine Demir’in Oğlu, Güldüren Demir’in Eşi; Merhum Salih, Yılmaz, Oktay ve Soner’in Babaları ZÜFER DEMİR Vefat Etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Hisarkaya Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.