AK Parti Giresun Milletvekili Elmas’ın Halası Vefat Etti

AK Parti Giresun Milletvekili  Prof. Dr. Nazım Elmas’ın halası Huri Çiriş, Yaykınlık Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından ebedi istirahatgâhına uğurlandı.
Cenazeye, Milletvekili Elmas’ın yanı sıra birçok hemşehri, dost ve akraba katıldı. Katılım gösteren ve taziyelerini ileten herkese teşekkür edildi.
Milletvekili Elmas’ın PaylaşımıMilletvekili Elmas, cenaze dolayısıyla sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.
Elmas, “Halamız, kıymetli büyüğümüz Huri Çiriş’i, Yaykınlık Köyü Camii’nde kıldığımız cenaze namazının ardından ebedi istirahatgâhına dualarla uğurladık. Cenazemize katılan değerli hemşehrilerimize, arayarak taziyelerini ileten dost ve akrabalara teşekkür ediyorum. Mevlâm rahmetiyle muamele etsin. Mekânı cennet olsun inşallah” dedi.
“Halamız, kıymetli büyüğümüz Huri Çiriş’i, Yaykınlık Köyü Camii’nde kıldığımız cenaze namazının ardından ebedi istirahatgâhına dualarla uğurladık. Cenazemize katılan değerli hemşehrilerimize, arayarak taziyelerini ileten dost ve akrabalara teşekkür ediyorum. Mevlâm rahmetiyle muamele etsin. Mekânı cennet olsun inşallah.”Teşekkür ve Taziye MesajlarıElmas, cenazeye katılan ve taziyelerini ileten herkese teşekkür ederek, Huri Çiriş’in dualarla uğurlandığını belirtti. Milletvekili Elmas, bu zor dönemde yanlarında olan tüm dost ve akrabalara minnettarlığını ifade etti.
Son Yolculuğuna UğurlamaHuri Çiriş’in cenaze töreni, Yaykınlık Köyü Camii’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Sevenleri, dualar eşliğinde Çiriş’i son yolculuğuna uğurladı.