Giresun’da, İlçe Belediye Başkanı Tekstil Fabrikası İşçilerini Ziyaret Etti

Görele Belediye Başkanı Hasbi Dede, ilçenin Çavuşlu Beldesi’nde faaliyet gösteren Görele Tekstil Fabrikasını ziyaret etti. Ziyaret sırasında fabrika çalışanları ile bir araya gelen Başkan Dede, çalışanlara kolaylıklar dileyerek, onların emeklerine olan takdirini ifade etti.
Çalışmalar Hakkında Bilgi AldıBaşkan Hasbi Dede, Görele Tekstil Fabrikası sahibi Ahmet Demirci’den fabrikada yapılan çalışmalar ve üretim süreçleri hakkında bilgi aldı. Fabrika çalışanlarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Dede, üretim sürecini yerinde inceledi.
“Emeğin, ekmeğin ve alın terinin mücadelesini ilmek ilmek işleyen emekçi kardeşlerimizin gönüllerine dokunan Belediye Başkanımız Hasbi Dede, misafirperverliklerinden dolayı Fabrika Sahibi Ahmet Demirci ve emekçi kardeşlerimize teşekkür etti.”Belediye Başkanı’nın Teşekkür MesajıGörele Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Hasbi Dede’nin emekçi kardeşlerinin gönüllerine dokunduğu ve onların misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiği belirtildi. Başkan Dede, fabrikanın ilçeye kattığı değerin altını çizerek, fabrika sahibi Ahmet Demirci ve tüm çalışanlara teşekkür etti.
Fabrika Sahibi Ahmet Demirci’nin TeşekkürüFabrika sahibi Ahmet Demirci, Belediye Başkanı Hasbi Dede’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, belediye başkanına çalışmalarında başarılar diledi. Demirci, fabrikanın faaliyetleri hakkında verdiği bilgilerin ardından, ziyaretin kendileri için moral ve motivasyon kaynağı olduğunu ifade etti.