Fuat Köse, Birliktelik Çağrısı Yaptı “Benim Ayrım Gayrım Yoktur”

Giresun’un yeni Belediye Başkanı Fuat Köse, muhalefet partileri ile STK’lara birliktelik çağrısında bulundu.Köse “Benim ayrım gayrım yoktur. Seçim bitti, bundan sonra elbirliğiyle hep beraber Giresun’a hizmet edeceğiz” dediBatlama Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
“BİZİM İÇİN BAŞKA GİRESUN YOK”Yemekte konuşma yapan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse ise Giresun için birliktelik çağrısında bulundu. 
Başkan Köse konuşmasında; ”Bizler Giresun ve Giresunlular için birlikte çalışmaya hazırız. Benim ayrım gayrım yoktur. Seçim bitti, bundan sonra elbirliğiyle hep beraber Giresun’a hizmet edeceğiz.  
CHP’lisi, AK Parti’lisi, MHP’lisi, İYİ Parti’lisi, Yeniden Refah Parti’lisi ve diğer partilere gönül vermiş olanlar benim düşüncem ve gönlüm bu yöndedir.
Artık bundan sonra el ele vereceğiz ve hep beraber Giresun’a hizmet edeceğiz. Giresun bizim ve başka Giresun yok. Kısır çekişmeler her zaman memleketimize zarar vermektedir” ifadelerini kullandı.
Yemeğe AK Parti Milletvekili Ali Temür ile MHP Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Batlama Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hamdi Çakır ve kooperatif yönetimi, Batlama Sanayi Sitesi esnafı, Batlama yöresinin iş adamları ve muhtarlarda katıldı.
Belediye Başkanı Fuat Köse’nin bu anlamlı açıklamaları davetliler tarafından alkışlarla karşılık buldu.