Giresun’un O İlçesindeki Doğalgaz Altyapı Çalışmaları Sonrası Mahallelerin Yolları Yenileniyor

Görele Belediye Başkanı Ahmet Süleymanoğlu, kentte gerçekleştirilen doğalgaz yatırım altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, geçici satıh kaplaması yapılan yolların şimdi de parke taşı imalatlarıyla yenilendiğini belirtti.
Süleymanoğlu, “Çalışmalarımız Kumyalı Mahallemizde tüm hızıyla sürüyor. Mahallelerimizde bozulan sokak ve caddelerimizi yeniliyoruz. Program dahilinde el atmayacağımız yer kalmayacak.” ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı’nın açıklamalarında, yenileme çalışmalarının Görele’nin Kumyalı Mahallesi’nde yoğun bir şekilde devam ettiği vurgulandı.
Süleymanoğlu, bu çalışmaların halka hizmet anlayışı çerçevesinde gerçekleştirildiğini ve Görele için çalıştıklarını belirtti. “Siz halkımız ve Görele için çalışıyoruz” diyerek, tüm mahallelerde çalışmaların devam edeceğinin altını çizdi.
“Mahallelerimizde bozulan sokak ve caddelerimizi yeniliyoruz. Program dahilinde el atmayacağımız yer kalmayacak. Çalışmalarımız Kumyalı Mahallemizde tüm hızıyla devam ediyor. Siz halkımız ve Görele için çalışıyoruz.”Yenileme çalışmalarının Görele’deki yaşam kalitesini artırması ve mahalle sakinlerinin daha konforlu bir ortamda yaşaması hedefleniyor.