İlçe Belediye Başkan Adayı “Ben Şehrime Aşığım”

Espiye Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mustafa Karadere “Belediye yönetimini devir almadan önce ne söz verdiysek, ne dediysek yaptık ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. ‘Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz’ sloganımızı ben laf olsun diye demedim. Bu sözü ben laf olsun diye değil, somut olarak bu dediklerimi icra edeceğim için söyledim. Belediye yönetiminde 10. yılımıza girdik. Fakir, zengin ayrımı yok. Oralı, buralı, Espiyeli ayrımı yok” dedi.
Espiyeli gençlere buluşan Başkan Karadere, “Herkese aynı mesafede, adaletle, hakkaniyetle yaklaştık. Ben Belediye Başkanı olduğum sürece bunun devamının geleceğinin sözünü sizlere buradan bir kez daha veriyorum. Siz değerli Espiyeliler Mustafa kardeşiniz bu yolda yürümeye devam edecek. Çünkü ben bu kenti evladım gibi seviyorum.
Her fırsatta söyledim ben bu kente sevdalı değil, aşığım. Ama ben bu gücü kimden alıyorum? Sizlerden alıyorum. Sizlerin Fikirleri Bizim İçin Değerlidir. Var gücümüzle sizlere en iyisini sunabilmek için çalışıyoruz. Ama her yeri bizim görmemiz mümkün değil. Dolayısıyla bu kentin daha modern ve yaşanabilir olması için her zaman sizlerin önerisine, uyarısına ve yapıcı eleştirilerine ihtiyacımız var.
Hangi mahalle ve caddede ne eksiklik görürseniz lütfen bana ve arkadaşlarıma ulaştırın. O aksaklıkları gidermek, sizlere hizmet etmek önce Allah’a, sonra sizlere ibadettir” şeklinde konuştu.