Bulancak’ta Erhan Yılmaz Sesleri

1926 Bulancakspor başkanlığı için aday olan Aydın Karataş’ın sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekilmesi üzerine kulüp yönetimi için henüz bir talipli çıkmadı.
Genel kurulda Bahtiyar Sezer’in divan başkanlığına seçilmesiyle birlikte, yeni yönetim arayışları hız kazandı.
1926 Bulancakspor’un başkanlığı için adı geçen iş insanı Aydın Karataş, sağlık sorunları nedeniyle aday olamayacağını açıklamıştı.
Bu gelişme sonrasında, kulüp yönetimi için henüz başka bir talipli çıkmadı. Kulüpte yönetim krizi yaşanırken, yeni yönetimin bulunması için çalışmalar sürüyor.
DİVAN HEYETİ ÇALIŞIYORGenel kurulda divan başkanlığına seçilen Bahtiyar Sezer ve divan heyeti, yeni yönetimi belirlemek için yoğun bir çaba harcıyor. Divan heyeti, kulübün geleceği için en uygun yönetimi bulmak adına çalışmalarına devam ediyor.
Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç’ın, kulüpte daha önce başkanlık yapmış olan Erhan Yılmaz ile bir görüşme yaparak yönetim sorununu çözmesi bekleniyor. Belediye başkanının girişimi, kulübün yönetim krizini aşması için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.
SPOR KAMUOYUNUN BEKLENTİSİSezon başlamadan önce yeni yönetimin bir an önce göreve başlaması ve ligde şampiyonluğa oynayacak bir kadronun kurulması, spor kamuoyu tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.
1926 Bulancakspor taraftarları ve spor camiası, kulübün geleceği için sabırsızlıkla yeni gelişmeleri takip ediyor.